Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Nowy sklep w Łańcucie. Załatwisz kilka spraw w jednym miejscu
Włamanie z rozbojem w Łańcucie
Jest data otwarcia wschodniej obwodnicy Łańcuta
Otwarcie wschodniej obwodnicy Łańcuta
home > Start > Aktualności > Recepta dla polskich szpitali
Rozmiar tekstu:
AAA
KRAJ
2015.01.29 08:00 | aktualizacja: 2015.01.29 08:36

Recepta dla polskich szpitali

W kontekście problemów, z jakimi borykają się obecnie polskie szpitale, receptą może okazać się nowe rozwiązanie biznesowe, zapewniające m.in. możliwość pozyskiwania zewnętrznych środków finansowania.
Recepta dla polskich szpitali
Recepta dla polskich szpitali

W dobie likwidacji oddziałów szpitalnych, rozwiązanie biznesowe opierające się na międzynarodowej współpracy placówek medycznych w UE, stanowi alternatywę dla dotychczasowych form finansowania.

Współpraca polskiej placówki medycznej z zagraniczną opiera się przede wszystkim na delegowaniu personelu na czasowe kontrakty. Pracownik wyjeżdża na okres od 3 do 24 miesięcy z ramienia swojej placówki macierzystej, zachowując zatrudnienie w kraju. Szpital nie traci przy tym swoich zaufanych pracowników, którzy mają szansę na lepsze zarobki i zdobycie doświadczenia.

Międzynarodowa mobilność personelu medycznego to wyzwanie, a jednocześnie szansa dla polskich placówek medycznych. Z jednej strony mogą one czerpać realne zyski ze współpracy z europejskim partnerem, z drugiej zaś utrzymują stosunek pracy ze sprawdzonymi pracownikami.

Takie rozwiązanie jest obecnie realizowane m.in. w ramach Programu MEDIREN (www.mediren.eu), który nie tylko pozyskuje placówki partnerskie na terenie UE, lecz równie zapewnia wsparcie prawne, administracyjne, językowe itp. Delegowanie z ramienia placówki medycznej skierowane jest przede wszystkim do lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i opiekunów medycznych.Współpracą z Polakami są zainteresowane placówki medyczno-opiekuńcze m.in. z Niemiec, Francji, Belgii czy Luksemburga.

Mediren
REKLAMA
Oceń:
4 głosy
Recepta dla polskich szpitali, 5.0000 out of 5 based on 4 ratings
Mediren dodany
 
Odsłon: 3919
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
f87-22c
~ podatnik   Szpital warto dofinansować z budżetu miasta(czytaj:naszych podatków) i unijnych dobroci, nawet po to by w nieodległej przyszłości móc go puścić w prywatne ręce z powodu upadłości(tak jak pozostałe zakłady w Łańcucie) i za kilka drobnych monet jakiemuś wujkowi lub wnuczce sprzedać . Obecnie płacić musimy to rzecz jasna na prawo lub lewo.Potem będziemy już za wszystko.Dużo zdrowia i 100 lat bez remontu życzę.Pozdrawiam
9 lutego 2015
+3
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball
Mapa strony | Zapytania Google
x